img
img

Güvenli Alış Nedir?

Hem keyfinizi, hem paranızı güvence altına alan bir online alışveriş sürecidir. Ödeme ve onaya dayalı bu süreçte, internetten sipariş ettiğiniz ürünlere dokunup onay verdikten sonra satın alma süreciniz tamamlanır. %100 Güvenli Alışveriş süreciyle hdemachine.com'da yaptığınız alışverişler risksiz ve keyiflidir. 

Param Güvende mi? 

hdemachine.com'dan yapacağınız alışverişlerinizde, satın alma süreci tamamlanana kadar paranızı hdemachine.com güvenli hesabında tutarız. Onaylamak için, ürünün kargoya verilmesinden sonra 3 gün süreniz olur. Siz onay verip süreci tamamlamadan paranız Mağaza hesabına aktarılmaz. Onaydan sonra paranız Mağaza hesabına geçer. 

Sorunlu bir ürün gönderilmesi halinde iade süreci başlatabilirsiniz. Sürecin sonunda paranız iade edilir. 

Hem Mağaza, Hem Alıcı İçin Güvenli Alışveriş

Alıcı sipariş ettiği ürünü onaylamadan ürün bedeli Mağaza hesabına aktarılmaz. 

Dükanlarımızın ürün bedelleri alıcı onayından sonraki ilk iş günü Mağaza hesabına geçer. İade sürecinde ödenmiş tutarların iadesi için, ürünün Mağazaya ulaşması bekenir. 

Böylece hem alırken, hem satarken içiniz rahat olur. 

Kredi Kartı ve Banka Kartı İle Ödeme Yapmak Güvenli mi?

Evet. Ödemeleriniz ödeme hizmet sağlayıcısı çözüm ortağımızın en güncel şifreleme tekniklerini kullanılan ödeme altyapıları üzerinde gerçekleşir. Sahtecilik ve çalıntı kart kullanımının engellenmesi için kart kimlik kontrolü ve 3D güvenli ödeme (3D secure) kontrolleri devrededir. hdemachine.com, ödemelerinizde kullandığınız ödeme aracı bilgilerinizi saklamaz. 

hdemachine.com Güvenli Hesap nedir? 

Paranızı ve ödeme bilgilerinizi güvence altına almak için 6493 sayılı kanun çerçevesinde faaliyet lisansına sahip PayTR ile çalışıyoruz. Ödemeleriniz, PayTR'nin sağladığı güvenli iletişim altyapısı üzerinde gerçekleşir. Ödeme aşamasında girdiğiniz kredi kartı vb. hiçbir bilginiz hdemachine.com altyapısında kaydedilmez. Yaptığınız ödemeler, çözüm ortağımızdaki hdemachine.com güvenli hesabına aktarılır ve satın alma süreci tamamlanana kadar burada tutulur. 

Yorumlar

Yorum Yap

Kullanıcı

265

Ziyaretçi

2455

Beğeni

1254

Paylaşım

4222


Geri

Anasayfa

Üye Giriş

Üye Ol

İlan Ekle