img
img
Tarih:
2023-09-28 11:26:06
İlan No:
#792
Ürün Durumu:
Sıfır
Marka:
Ka-Ma
Menşei:
TÜRKİYE
Model Tipi:
CEVVAL K
Ürün Tipi:
Satılık
Garanti:
2 Yıl

Açıklama;

KR BM Cevval K Otomatik Boyama Makinesi

Cevval K Otomatik Sprey Boyama Makinesi, panel şeklindeki ürünlerin boyanması için geliştirilmiş Cevval K Otomatik Boyama Makinesi sahip olduğu üstün özellikleri ve teknolojisiyle rakiplerinden ayrılan yeni nesil bir Otomatik Boyama Makinesidir. Ahşap, metal, cam, plastik, elyaf modifiyeli çimento (fibercement) vb. ürünlerin kaliteli ve hızlı bir şekilde boyanmasını sağlayan Cevval; servo kontrollü iki adet gelişmiş boyama robot koluna sahiptir. Kağıt bant sistemi ile kimyasal bertaraf atığı oluşmaz. Temizliği çok daha basittir.


STANDART DONANIM

HAREKETLİ GİRİŞ-ÇIKIŞ CAM

Makine’nin giriş ve çıkışında parça kalınlığına göre otomatik hareket (yukarı-aşağı) edebilen cam kapaklar kabin içi basıncı stabil tutmaya büyük destek verir. Kabin içi basıncının stabil olması, makine içinden dışarı çıkabilecek tozumayı veya dışarıdan makine içine girebilecek tozları engeller. Bu özellik muadil makinelerde yeralmaz.


ASPİRASYON & VENTİLASYON SİSTEMİ

Kabin içindeki kirli havayı akordion filtrelerden geçirerek uzaklaştıran Aspirasyon Sistemi, standart olarak sunulmuştur. Sistem, aynı zamanda kabin basıncını ayarlayarak içerdeki optimum basıncı sağlar.KR BM Cevval K Otomatik Boyama Makinesi’nde, kabin içine temiz havayı  F5 sınıfı  filtrelerden geçirerek basan Frekans Kontrollü Ventilasyon Sistemi, standart olarak sunulmuştur.


ÜRÜN TARAMA SİSTEMİ

Makine girişinde sıralanmış 32 adet sensör sayesinde boyanacak alan milimetrik hassasiyet ile belirlenir. Bu sayede boya tüketimi optimize edilerek tasarruf sağlanır.


BESLEME SİSTEMİ

Besleme Sistemi, temiz kağıt için ayarlanabilir frenli kağıt çözme cihazı ve püskürtme sonrası kağıdı almak için bağımsız motor tahrikli (tork kontrollü) sarma cihazından oluşur.


KONTROL SİSTEMİ

KR BM Cevval Otomatik Boyama Makinesi’nde bütün fonksiyonları, çalışma parametrelerini kontrol etmeye ve hafızaya almaya olanak tanıyan 10 ” renkli dokunmatik ekran standart olarak sunulmuştur. Opsiyonel IOT sistemi ile tüm üretim verilerin online takip edilebilir. Günlük üretim raporları gönderebilir.


BOYAMA SİSTEMİ

KR BM Cevval Otomatik Boyama Makinesi’nde 1 adet yüksek basınçlı pompa ve 4 adet yüksek basınçlı tabanca standart olarak sunulmuştur. İhtiyaca göre 8 tabanca ve 2 pompa bağlamak için altyapı hazırdır. Makine 2 adet boyama kolu ile donatılmıştır. Hareket hızı, otomatik olarak dokunmatik ekran üzerinden ayarlanabilir.

Boyama kolu, tabanca yükseklik ve açılarının kolayca ayarlanmasına olanak tanıyan tasarımı ve paralel iki lineer ray üzerinde hareket eden güçlü yapısı sayesinde rakiplerinden ayrılır.


OTOMATİK YAĞLAMA SİSTEMİ

Robot kolların hareket ettiği lineer ray ve rulmanları ayarlanabilir periyotlarla yağlar, böylece standart olarak sunulan Otomatik Yağlama Sistemi sayesinde sorunsuz ve uzun ömürlü bir çalışma sağlanmış olur.


STANDART DONANIM

SULU FİLTRASYON SİSTEMİ

KR BM Cevval Otomatik Boyama Makinesi’nde bulunan Sulu Filtrasyon Sistemi kabin içindeki kirli havayı su perdeli kanallardan geçirip dışarıya atılacak kimyasal ve solventleri filtreler, aynı zamanda sistem, bunların çevreye zararsız gazlar olarak atılmasınıda sağlar.


SPREY POT ( Basınçlı Kap )

Düşük kapasiteli, az boya gerektiren işlerde; pompa ile sisteme yüklenecek boya yerine uygulama kavanozu içerisindeki boya kullanılarak boya sarfiyatının önüne geçilmektedir. Bu sistem, butik üretim tarzı için opsiyon olarak sunulmuştur.


EKSTRA YÜKSEK BASINÇLI POMPA-TABANCA SETİ

Ekstra 1 adet Yüksek Basınçlı Pompa, 4 adet Yüksek Basınçlı Tabanca. Yedekli çalışmak ya da vernik ve boya üretimini ayırmak isteyen müşterilerimiz için opsiyon olarak sunulmuştur.


EKSTRA DÜŞÜK BASINÇLI POMPA-TABANCA SETİ

Ekstra 1 adet Düşük Basınçlı Pompa, 4 adet Düşük Basınçlı Tabanca. Ahşap renklendirici de uygulamak isteyen müşterilerimiz için opsiyon olarak sunulmuştur.


TEKNİK ÖZELLİKLER

Ağırlık: 4500 kg

Ebatlar: U: 5.400mm  G: 5.250mm  Y: 2.650mm

Elektrik Tüketimi: 13 Kw/saat

Çalışma Genişliği: 50mm-1300mm

Çalışma Yüksekliği: 3mm-100mm

Çalışma Uzunluğu: 300mm-Sınırsız

Aspirasyon Fanı Debisi: 12.000 m³/saat

Ventilasyon Fan Debisi: 12.000 m³/saat

Hava Tüketimi: 1100 L/dakika

Hava Basıncı: 7 Bar

Max.Robot Kol Hızı: 150 m/dakika

Max Konveyör Hızı: 8 m/dakika

Optimum Boyama Hızı Aralığı: 3-6  m/dakika


Kullanım Alanı

Kapı, kasa, pervaz, modüler mobilyalar, mutfak ve banyo mobilyaları, düz ve oymalı kapaklar.


Boyamada Kullanılabilecek Boya Malzemeleri

Poliüretan, su bazlı, akrilik, Uv astar, boya ve vernikler ile su ve solvent bazlı zemin renklendiriciler.

Öne Çıkan İlanlar

₺0,0
imag

HAKAN ŞAHİN

Üye kayıt tarihi 9 ay önce
Onaylı Profil
Yorum Yap & Satıcıya Sor 5336654159 5336654159 Profili Göster

Profilin Tamamlanan Satışları:

0

Profile Yapılan Değerlendirmeler:

0

Kullanıcı

265

Ziyaretçi

2455

Beğeni

1254

Paylaşım

4222