KR KUVM 2L KENAR UV SÜRME MAKİNESİ

img
img
Tarih:
2023-09-28 12:46:11
İlan No:
#804
Ürün Durumu:
Sıfır
Marka:
Ka-Ma
Menşei:
TÜRKİYE
Model Tipi:
KR KUVM 2L
Ürün Tipi:
Satılık
Garanti:
2 Yıl

Açıklama;

KR KUVM 2L KENAR UV SÜRME MAKİNESİ

KR KUVM 2L Kenar UV Sürme Makinesi, sunta, mdf, ağaç ve benzeri panellerin kenarlarının UV dolgu , UV astar ve zımparası için geliştirilmiş yeni nesil bir kenar kaplama (edge coater) makinesidir. Ayarlanabilen açılı roller’ları sayesinde KR KUVM 2; düz, radüslü ve pah’lı kenarlarda yüksek kaliteli UV kaplama yapmaya olanak tanır. Ayrıca pozisyonları ve hızları otomatik ayarlanabilen 5 adet bant zımpara ünitesine sahip KR KUVM 2 kaplanan kenarların kusursuz zımparalanmasını sağlar.

 

MDF boyama işlemlerinde en önemli sorunlardan bir tanesi kenarlardaki yumuşak lif yapısından dolayı kenarların çok fazla boya emmesidir. Bu fazla boya emiş,  bozuk kenar yüzeylerin ya daha fazla boya uygulanması olarak ya da kalite eksikliği ve fazladan maliyet olarak işletmelere geri döner. KA-MA Kenar Boyama Sistemleri ile bu sorunu hem daha az sarfiyatla hem de hızlı bir şekilde çözüme ulaştırabilirsiniz.

 

Kenar Zımpara Makinesi ile MDF kenarlarının öncelikle ham zımparası P180 – P220 zımpara kum aralığında yapılır, daha sonra 40-80 gr/m2 bir boya ya da vernik uygulanır. Hemen uygulama sonrası UV ışınları ile tam kuruma anında gerçekleşir. Kuruyan kaplama tekrar zımparalanarak uygulama sonuçlandırılır. 

Kullanılan boya ya da verniğin karakteristik özelliğine göre ürünün 2.  kat uygulamaya ihtiyacı varsa; 2 üniteli, 2 kademeli KA-MA Kenar Boya – Zımpara Makinesi size 2 kat boya – vernik ve zımpara uygulayarak astar boya tasarrufunu sağlayacaktır.  15 m/dk  – 20 m/dk hızlarında çalışabileceğiniz makinede , yaklaşık 2-3 dakika içinde atıma hazır kenarlar ile, KA-MA Kenar Kaplama Sistemleri  hızınızı arttıracaktır.

 

Avantajları;boya tasarrufu sağlar, zaman kazandırır,  MDF kalitesindeki oluşan farklılıkları gidererek kenarlardaki çatlama riskini minimuma indirir.

Öne Çıkan İlanlar

₺0,0
imag

HAKAN ŞAHİN

Üye kayıt tarihi 9 ay önce
Onaylı Profil
Yorum Yap & Satıcıya Sor 5336654159 5336654159 Profili Göster

Profilin Tamamlanan Satışları:

0

Profile Yapılan Değerlendirmeler:

0

Kullanıcı

265

Ziyaretçi

2455

Beğeni

1254

Paylaşım

4222


Geri

Anasayfa

Tıkla Ara

Whatsapp Yaz

Soru Sor