img
img
Tarih:
2024-03-11 15:40:02
İlan No:
#814
Ürün Durumu:
Seçim yapınız
Marka:
Belirtilmemiş
Menşei:
Belirtilmemiş
Model Tipi:
Belirtilmemiş
Ürün Tipi:
Seçim yapınız
Garanti:
Seçim yapınız

Açıklama;

ZM-TK-250
Otomatik Tuvalet Kağıdı ve Mutfak Havlusu İmalatı Makinası

ZM-TK-250 Model Tam Otomatik Tuvalet Kağıdı Makinası: Üstün PLC programlama teknolojisi, frekans hız regulatorü, elektronik fren ve HMI işletim arayüzüyle donatılmıştır. ZM-TK-250 Tuvalet Kağıdı Makinası, pazara girişiyle birlikte, bütün bu sahip olduğu donanımların işleyişindeki mükemmellik sayesinde, tüm müşterilerinin haklı saygınlığını edinmiştir. Kağıdı ve zamanı etkili harcaması konusundaki ustalığı, ekonomik karlılığı arttırmaktadır. Yüksek kalitede tuvalet kağıdı imalatı ve kağıt havlu üretimi için en ideal şeçimdir.

1. Bobin standı arzuya göre dikey ya da yatay stilde olabilir. Dikey bobin standının kullanıldığı makinelerde, kağıdın yüklenmesi ve transmisyonu pnömatik sistem ile yapılmaktadır. Her bir bobin için ayrı ayrı gerilim kontrol edici aygıtlar vardır ve gelen ham kağıt üçgen şekilinde yatırılarak işlenir. Yatay tipe göre daha kolay ve çabuk yükleme avantajına sahiptir. Yatay bobin standının kullanıldığı makinelerde de kağıt yüklemesi ve transmisyonu yine pnömatik sistem ile olmaktadır. Kağıt original şekliyle yerleştirilmiştir ve yine her bobin için ayrı ayrı gerilim ölçen aygıtlar mevcuttur. Bağımsız duvar tipi arka stand yapısı kullanım kolaylığı sağlar, temizliği kolaydır.
2. Tuvalet Kağıdı Makinası, kağıtta oluşabilecek herhangi bir kopma ya da bitmeye karşı, otomatik olarak durma fonksiyonuna sahiptir.
3. Bu tuvalet kağıdı makinasının sarma teknolojisi bir ilki gerçekleştirmiştir. Ürün ilk başta sıkı, daha sonraysa gevşek olarak sarılabilir. Bu sayade kağıt rulosunun farklı yerlerine, farklı elastikiyet vermek mümkündür. Özellikle de ürün uzun süre stoklanacaksa, bu süre sonunda bile, rulo ilk sarıldığı gündeki muntazamlığını korur. Bu fonksiyonun kontrolu micro-bilgisayar ile sağlanmaktadır.
4. Masura otomatik olarak değişmektedir ve tamamlanan ürün otomatik olarak boşaltılır. Kağıt masura ya da çelik masuranın çapı 25mm-50mm arasında değiştirilebilir. En yüksek dolama hızı 230m-250m/dk’dır, bir rulonun sarma ve boşaltma işleminin 7-8 saniye arasında tamamlanacağı ifade edilebilir. Bu 115mm’lik, 200 sayfa tuvalet kağıdı rulosu için 8 sn olarak ölçülmüştür. Ürünün markası, sayfa sonuna kabartma desen olarak eklenecek olursa bu sürenin ölçümü 9sn olarak değişir.
5. Masura bitmesine karşı makinede uyarı sistemi mevcuttur.
6. Çift gofrajlı bir ürünü, tek gofraj uygulanmış bir ürünle kıyaslayacak olursak: Kenar yapıştırma daha yumuşaktır, uygulanan gofraj aynı zamanda tamamlanır, kullanım esnasında kağıt katları dağılmaz, aynı boyutdaki tek gofrajlı ürün %15 kadar daha ağırdır. Bu durum, özellikle mutfak havlusu üretimi için tercih edilir.
7. Otomatik kenar kesim, kenar yapıştırma ve kenar kapatmanın senkronize edilmesiyle, kağıt ve zaman harcaması oldukça düşer. Sonuç olarak da ürün kalitesi ve üretim verimliliği artmış olur.
8. İstenildiği takdirde ürünün sonuna marka baskılama aygıtı yerleştirilebilir. Bu baskı ürünün sonundan 4cm uzaklıktadır, kağıdın dağılmasını önler ve ürünü taklitlerinden korur. Bu fonksiyon özellikle gofrajsız üretilen ürünler için idealdir.
9. Kağıt havlu üretiminde, yapıştırma işlemi büyük çaplı yapıştırma silindiriyle yapılır ve kullanılması gereken yapıştırıcı miktarı da bilgisayar ile kontrol edilir.
10. Ürünü sararken benimsenmiş olan ‘up-guided’ metodu ve ham kağıdın ileri geri anlık değişim düğmesi, operasyonu çok daha basitleştiren özellikleridir.
11. Makinenin her ünitesi ayrı bir motor ile idare edilir. Her pozisyonda kağıt gerilimini ölçmek böylece kolaydır. Yıllarca kullanım sonrasında bile, biten ürünün toplam uzunluğu, perfore ölçüsü ve rulo gerilimindeki hassasiyet garanti edilebilir.

Öne Çıkan İlanlar

₺0,0
imag

Murat Erdoğan

Üye kayıt tarihi 5 ay önce
Onaylı Profil
Yorum Yap & Satıcıya Sor 5363563133 5363563133 Profili Göster

Profilin Tamamlanan Satışları:

0

Profile Yapılan Değerlendirmeler:

0

Kullanıcı

265

Ziyaretçi

2455

Beğeni

1254

Paylaşım

4222


Geri

Anasayfa

Tıkla Ara

Whatsapp Yaz

Soru Sor